Pielęgnacja – Dzięki rewolucyjnej, precyzyjnej technologii molekularnej, L'oreal Professionnel oferuje profesjonalną pielęgnację włosów. Jest to dogłębnie działające rozwiązanie do każdego rodzaju włosów. Odkryj najlepszą pielęgnację dla uzyskania zdrowych włosów. Do wyboru masz szeroką gamę ampułek, steampod lub gamę pro|fiber.

EX4

 

- Powerdose Color A-OX przedłuża świetlistość i blask koloru, chroni włókna i łuskę włosa.
- Power kera-recharge – intensywny zabieg odbudowujący z pro-keratyną, wzmacnia i odbudowuje strukturę osłabionych włosów.
- Primer Repair Lipidium – ampułka odbudowująca i odżywiająca włosy bardzo uwrażliwione.- Maska Cristalceutic połączona z sreum Cristaceutic do włosów koloryzowanych zatrzymuje barwnik we wnętrzu włosa i tworzy film ochronny na jego powierzchni aby długotrwale chronić kolor.


EX5

Fiberceutic – włosy bardzo zniszczone

Serum – technologia Intra-cylaneᵀᴹ
– wzmacnia wewnętrzną strukturę włosa i uzupełnia jego ubytki
– daje rezultat rekonstrukcji wewnętrz


EX6


Steampod
– urządzenie do profesjonalnego użytku w salonie.
   Moc pary & pro keratyna dla ultra pielęgnacji. Spektakularny efekt wygładzenia i intensywnej pielęgnacji. Efekty, które dotychczas wydawały się nieosiągalne stają się możliwe. Z każdym użyciem coraz bardziej wygładzone i odbudowane włosy.

   W zależności od zamierzonego rezultatu włosy mogą być natychmiastowo ekstremalnie wygładzone z efektem olśniewającego blasku, jak również mogą zyskać efekt naturalnego i elastycznego looku. Ciesz się długotrwałym rezultatem!EX7


PRO | FIBER – rewolucyjna pielęgnacja do włosów nowej generacji o długotrwałym działaniu, aby odbudować wszystkie uszkodzenia włosów.

  
Po zabiegu w salonie reaktywuj pielęgnację w domu za pomocą linii dopasowanej do poziomu uwrażliwienia włosów. Aby przedłużyć efekt działania aż do 6 tygodni, dodaj do swojej rutyny booster.EX8


Usługa PRO | FIBER składa się z trzech kroków:

1. Diagnoza stanu włosa i dobór odpowiedniej usługi w salonie.
2. Reaktywacja w domu – poprzez podtrzymanie spektakularnego efektu odpowiednio dobranymi produktami PRO | FIBER do pielęgnacji w domu.
3. Boster – przy każdym 4 myciu włosów stosujesz ten produkt – gwiazda przedłuży efekt usługi salonowej nawet do 6


EX9


Boster – przedłuża do 6 tygodni wykonany w salonie zabieg PRO | FIBER
, aby zapewnić długotrwałą pielęgnację włosów uwrażliwionych. Efekt wykonanego w salonie zabiegu PRO|FIBER, reaktywując w uwrażliwionych włosach APRYL 100.

   Odkryj efekt nowego włókna od nasady aż po same końce. Włókno staje się niezwykle miękkie, błyszczące, gładkie, odbudowane i lekkie.